Od soboty 24 listopada 2018 przez cztery tygodnie w każdą sobotę trwać będzie akcja prewencyjna prowadzona przez Policję i stacje kontroli pojazdów w całej Polsce. Akcja polegać będzie na bezpłatnej regulacji świateł w samochodach na przyrządach kontrolnych.

Terminy:

24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia 2018

W powiecie mrągowskim akcję koordynuje Starostwo Powiatowe i udział w akcji wezmą stacje:

  • SKP Moto Mazury – Mrągowo – pojazdy osobowe i dostawcze do dmc 3,5t. w godzinach 9-14
  • SKP Auto-Dems Mrągowo
  • OSKP Eko-Trans Piecki

 

W dniu 22 listopada w siedzibie SKP Moto Mazury PHU Sp. z o.o. została przedstawiona akcja Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo mediom lokalnym. Prezentacji założeń akcji dokonali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie, diagności samochodowi w towarzystwie pracowników Starostwa Powiatowego, Wydziału Komunikacji w Mrągowie jako organu koorynującego. W trakcie prezentacji dokonano przykładowej regulacji oświetlenia, oraz przestawiono założenia akcji. Przypominamy że w dniach 24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia 2018 będzie wykonywana w całej Polsce bezpłatna regulacja oświetlenia na przyrządach kontrolnych.

Dodatkowo, z uwagi na bardzo duże zainteresowanie kierowców w dniach 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia 2018 w serwisie Moto Mazury dyżurować będą mechanik i doradca serwisowy. Tu również czynności regulacyjne na przyrządzie kontroli ustawienia świateł wykonywane będą bezpłatnie. Dodatkowo za odpłatnością będzie można wymienić żarówki i dokonać diagnostyki strowników ksenonów.

Zapraszamy.