Po zakończonej strefie Boscha w sobotę 17 września 2016 zostały wspomnienia i wspaniałe wrażenia. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszych stoisk i skorzystanie z proponowanych usług, zabaw i konkursów. Zwycięzcom konkursów gratulujemy. Dziękujemy Gryźli – Grillowane Kanapki, Sałatki, Koktajle za fajne i smakowite kanapeczki !

Każdy z odwiedzających nasza strefę otrzymał okulary przeciwsłoneczne z serii Bosch 2016 i słodki upominek. po zarejestrowaniu się mógł uczestniczyć w konkursach wiedzy motoryzacyjnej, gdzie do wygrania błyły kijeczki do selfi, oraz multinarzędzia Bosch. Dodatkową atrakcją była mozliwość rywalizacji sportowej na symulatorze WRC, gdzie do wygrania były cenne nagrody piniężne i rzeczowe, a dla prawdziwych fanów ścigania przygotowalismy konkurs precyzyjnej jazdy buggy, gdzie każdy uczestnik walcząc o cenne nagrody rzeczowe i pieniężne poprowadził pojazd po specjalnie przygotowanym torze.

Obok przygotowaliśmy strefę serwisową, gdzie można było dokonać diagnostyki komputerowej, diagnostyki stanu akumulatora, sprawdzić ustawienie świateł, oraz zakupić części Bosch ze specjalnym rabatem.