Jeśli zgubisz ładunek podczas jazdy, zatrzymaj się na utwardzonym poboczu tak szybko, jak to możliwe i włącz światła awaryjne. Jeśli to niezbędne, ostrzeż kierowców z przeciwka przed przeszkodą. Na autostradzie dla własnego bezpieczeństwa pozostań za barierą ochronną. Jeśli samochód przed tobą zgubi ładunek, to należy zareagować płynnie, ale nie gwałtownie. Uruchom światła awaryjne, zmniejsz prędkość i zmień pas, aby mieć możliwość obserwacji sytuacji drogowej. Poinformuj policję, jeśli jest konieczne wstrzymanie ruchu.

Bosch Car Service Moto Mazury zajmuje się profesjonalną obsługą samochodów. Jeśli poszukujesz dla swojego samochodu serwisu o najwyższej jakości, to dobrze trafiłeś. Oferujemy jednocześnie naprawy, obsługę i doradztwo. Wszystko dzięki najwyższym kompetencjom i dostępem do części do samochodów niemal wszystkich marek, na na całym świecie.

Zajmujemy się obsługą samochodów wszystkich marek. Dysponujemy nowoczesną techniką diagnostyczną i dbamy zawsze o to, by samochód funkcjonował optymalnie. Jeśli przekażesz samochód do Bosch Car Service Moto Mazury, to trafi on w najlepsze ręce.